Satış Eğitimi Türkiye | Eğitmen Ercan Telci |

logo 292x110
twitter icon 24x24 facebook icon 24x24 instagram icon 24x24 linkedin icon 24x24 youtube icon 24x24 google plus icon 24x24
iletişim 244x90 png

KURUCU

1974 İstanbul doğumlu olan Ercan Telci, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde okudu. Yıldız Teknik Üniversitesi ‘’Liderlik Pazarlama ve Etkin  Yöneticilik’’ eğitim programını ve Kanada’da kurulmuş olan Uluslararası dünyanın en iyi koçluk okulu Erickson Coaching International programını  tamamladı.

 

Milli eğitim bakanlığı onaylı Platform Akademi ‘’Eğiticinin Eğitimi’’ programını ve İstanbul Üniversitesi uzaktan eğitim Stratejik Pazarlama Satış yönetimi sertifika programlarını tamamladı. Hollanda ve Belçika’da bulunan Evolution Coaching ve Kenneth Blanchard Talent management and self Leadership training Türkiye merkezi (Lead Empowerment Motivation Performance Accrete)’de koçluk programı aldı.

 

Türkiye’nin satış konusunda tartışmasız en tecrübeli ve satış hocalarının, hocası olan Satış Aşk’tır kitabının yazarı ‘’Özkan Kaymak bey hocadan bire bir, yüz yüze 200 saati aşan kişisel usta satış koçluğu eğitimi aldı ve birlikte 2,5  yıl çalışıp satış eğitimleri verdi.

 

Ayrıca Situation Managament Systems (ABD) firmasının Türkiye temsilciliğinden bire bir 10 modül kişisel satış koçluğu eğitimi aldı.

Arka, arkaya 3 yıl ve son olarak 2017 Ekim ayında Gelişim Üniversitesinde gerçekleşen ‘’SATIŞ ZİRVESİ’’Kongresinde ve Üniversite ve Gelişim Liderler Kulübü öğrencileri tarafından yapılan ankette, Yılın En Başarılı Satış Eğitmeni seçildi.

 

Türkiye’nin en büyük tekstil akademisi Nişantaşı  İMA (İstanbul Moda Akademisi) satış eğitim akademi hocasıdır ve düzenli eğitimler vermektedir.

Mayıs 2019’da  Ceres yayın evinden  ‘’SATIŞ BİLGESİ ’’adlı satış pazarlama kitabı çıkmıştır. İş ve ekonomi dünyasının en önemli dergisi Capital Temmuz 2019 sayısında CEO’lar ne okuyor adı altında ‘’SATIŞ BİLGELİĞİ’’Kitabımızı okuyucularına önermiştir.

 

Gençlere yönelik Aylık eğitim ve yaşam dergisi Kolej’de makaleleri yayınlanmıştır.

 

 İngilizce bilen Ercan Telci, otuz beş yılı aşkın satış yönetimi pazarlama, işletme tecrübesine sahiptir. On beş yıllık evli ve Esila adında sekiz yaşında  bir kız çocuğu babasıdır.

PROFESYONEL İŞ HAYATIM

 

İş ve Satış hayatına Ticaretin altın kurallarının ve kadim bilgilerinin yazıldığı yer olan Taksim’de babasının dükkanında Otomotiv Sanayi sektöründe  1982’de başladı.  Köklü esnafların (Rum-Ermeni-Musevilerin) içerisinde satış elemanı olarak usta-çırak ilişkisi içinde alaylı olarak yetişti ve 10 yılı aşkın piyasa ve saha deneyimleri edindi.

Çocukluğu Tahtakale, Perşembe pazarı, Taksim otomotiv sanayi piyasalarında geçti. Küçük yaşta tüccar babanın yanında ambar fişi kesen,koli yapan,irsaliye kesen,sırtında mal taşıyan,ambara götüren biriydi. Sokaklar da suda sattı. Bakkalcılıkta yaptı, pazarda limonda sattı. Ardından Sigorta sektöründe Amerikan life Union Insurance şirketinde satış deneyimleri yaşadı.

 

Turizm sektöründe Cevahirler Holding A.Ş, Riva Turizm A.Ş. Aksoylar Holding A.Ş. beş yıldız hotellerinde satış, pazarlama, ön büro, night manager departmanların da uzunca yıllar başarılı görevler aldı. Sabancı Group Mehmet Sabancı beyin özel şirketi Demo Group’ta 4 yıl satış yöneticisi olarak görev aldı. Vizyon, Kurumsallık ve Hedefler noktasında kendisinden özel derinliği olan deneyimler aldı.

 

450 kişinin çalıştığı ,Dünya pazarlama Holdingde saha  satış müdürü ve kurumsal bayi olarak uzun yıllar çalıştı. Bir taraftan hizmet sektörüne devam edip, kendi işletmesi olan Beşiktaş Green’s Restaurantı işletti, Tekstil sektöründe Leventte Free Şhop Genç Giyim tekstil markasını kurdu. Tekstil piyasası olan Merter, Zeytinburnu, Yenibosna tekstil piyasalarında derin saha ve piyasa tecrübeleri edindi. Mir Grup-AO Smith endüstriyel arıtım teknolojileri şirketinin kurumsal İstanbul satış müdürlüğü, ana bayiliği, iş ve çözüm ortaklığını 10 yıl sürdürdü.

 

1998 Yılında kurduğu kendi şirketi Home Life Evsel Pazarlama dayanıklı tüketim malları ile Amerika’nın temizlik ve sağlık sistemleri dev firması  Filter Queen , İtalyan devi Polti ve Saxel, Alman firması Karcher A.Ş, Senur Elektirik Motorları Ticaret A.Ş, Bisen A.Ş enerji sektöründe kurumsal bayilikler yaptı.

 

HALİ HAZIRDA

 

2015’den bu yana sektörde 30 yıl deneyime ve kurumsal büyük referanslara sahip 40 kişilik ekibiyle sektörde marka olmuş Arslan Elektronik Taahhüt ve Turizm Mühendislik  Aydınlatma inşaat A.Ş’nin Türkiye Satış Direktörlüğünü yapmaktadır.

2008 yılında İstanbul İş adamları Derneği ile başladığı satış eğitimleri sonrası,

2011 yılında kurduğu Erte Eğitim Danışmanlık firmasında danışmanları ve eğitmenleri ile birlikte saha satış eğitimleri vermektedir.

Bununla birlikte 2017’de  Bursa’da açılan Lempa Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu çözüm ortağıdır.

İngilizce bilen Ercan Telci, otuz beş yılı aşkın satış yönetimi pazarlama, işletme tecrübesine sahiptir. On beş yıllık evli ve Esila adında sekiz yaşında  bir kız çocuğu babasıdır.

 

EĞİTİM VERDİĞİMİZ BAZI REFERANSLARIMIZ

 

Kastaş Holding,Faydası çok Holding, Doğuş Oto Volkswagen Acarlar, Logo yazılım Ata destek, Honda Köşkdere  Işıl Otomotiv, Gençpa, Pekintaş A.Ş, Aydem A.Ş.-Gediz Elektrik A.Ş, Taegutec Doruk Kesici, Kennametal Png Mühjendislik   Farmasi Kozmetik A.Ş.Türkiye, Bursa Yatsan-Tempure, Alltech Efor Gurubu,Altın Emlak, Century21Gayrimenkul , Rainbow Temizlik Robotları, Nurtekst Tekstil, Broche Medikal, UİB Bursa İhracatçılar birliği, Best Fm Radyo Omsan lojistik, Akçelik Demirçelik A.Ş, Hilal Trans Lojistik A.Ş, Doa software yazılım,Bolat Medikal, Dekar İnşaat A.Ş, Santeks tekstil A.Ş , İstoç esnaf iş adamları merkezi,Lizeria Aydınlatma A.Ş.,Antonina Turizm,Üçay mühendislik A.Ş.Mech Soft yazılım,Hasco metal, Halktan Kurugıda A.Ş, İbavalresa Boya A.Ş. Study Zone Yurtdışı Eğitim Danışmanlık,4Phones İntrnational,Emko A.Ş.,Orakçı Şirketler topluluğu,Teknik Kimya,Vesta vyg puplish group ,Ottobock Medikal,Doruk kesici, Centrium sağlık hizmetleri,,Bonny Tekstil, vs dir..

ÖDÜLLERİ

- 2013 yılı ocak ayında Abant Palace Bolu Hotelde gerçekleştirilen Filter Queen büyük rally satış zirvesinde Türkiye’nin en çok satış yapan bayisi ve satıcısı seçildi. Türkiye birinciliği ödülünü aldı.

 

- 2014 yılında JCI Adaylık Komitesi Dünya Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu kendisini en başarılı on genç arasında aday göstermiştir.

 

- 2015 yılı Mayıs ayında İzmit Üniversitesinde 9 üniversite 26 üniversite kulübünün ortaklaşa düzenlediği II.Büyük Marmara İnovasyon Zirvesinde; Yılın En iyi İnovatif Satış Koçu Olarak ve Bu Büyük Konferansta Konuşma Yaptı.

 

- 2015 Aralık ayında Trakya Üniversitesi Finans Topluluğu Rektörlük, Tüfit üyeler ve 600 üniversite öğrencisinin katılımı ile TÜRKİYE’NİN EN YENİLİKÇİ SATIŞ EĞİTMENİ ödülünü aldık.

 

- 2016 Ocak ayında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünce 1000 Kişinin katıldığı konferansta öğrencilerin ve Risk Topluluğu üyeleri tarafında Türkiye’nin En İyi Satıcısı Ve Motivasyon Konuşmacısı ödülünü Aldı.

 

- 2017 Kasım ayında Gelişim Üniversitesinde gerçekleşen ‘’SATIŞ ZİRVESİ’’Kongresinde  ve Üniversite ve Gelişim Liderler Klübü öğrencileri tarafından Yılın en Başarılı Satış Eğitmeni seçildi.

Erickson Coaching International

İstanbul Institute

Yıldız Teknik Üniversitesi İşbirliği

 

Platform Akademi

İstanbul Üniversitesi

Özkan Kaymak

Business Management WorldWide Consulting (U.S.A.)

Modul 1- ICF Creating High motivation

Modul 2- ICF Creative Solutions

Modul 3- ICF Coaching for High Performance

Liderlik, Pazarlama ve Etkin Yöneticilik Programı

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğiticinin Eğitimi Programı Tamamlandı

Satış ve Pazarlama Etkin Yönetimi Uzaktan Eğitim Programı Tamamlandı

 

Kişiye Özel Bireysel Satış Koçluğu(50 Saat)

 

Bireysel Koçluk Eğitimi

 

Konferans Verdiği Üniversiteler

ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   EĞİTİMLER                                                       | KOÇLUK | GALERİ  |  REFERANSLAR   | ÖDÜL VE BELGELER   |  BLOG  |   İLETİŞİM

Daralan Pazarlarda Satışları Arttırma Eğitimi

Yeni Dünyada Kendini Pazarlama ve Digital Yaka Satış

Ustasından Satış Dersleri ve Uluslararası Satışçı Olmak

İtirazları Yönetme ve Fiyat Aşım Becerileri

Satış Psikolojisi İnsanları Akıllıca Ve Hızlı Okuma

Telefonda Profesyonel İletişim ve Satış Becerileri

Satışta İkna Bilimi ve 60 Saniyede Satış

Copyright © satisegitimiturkiye.com Telif Hakları Ercan Telci'ye Aittir.

Design by WEBINSA