Satış Eğitimi Türkiye | Eğitmen Ercan Telci |

logo 292x110
twitter icon 24x24 facebook icon 24x24 instagram icon 24x24 linkedin icon 24x24 youtube icon 24x24 google plus icon 24x24
iletişim 244x90 png

KURUCU

1974 İstanbul doğumlu olan Ercan Telci, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde okudu.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi ‘’Liderlik Pazarlama ve Etkin Yöneticilik’’ eğitim programını tamamladı.

 

Kanada’da kurulmuş olan Uluslararası dünyanın en iyi koçluk okulu Erickson Coaching International programını III. Modülü tamamladı. Platform Akademi ‘’Eğiticinin Eğitimi’’ programını ve İstanbul Üniversitesi uzaktan eğitim Stratejik Pazarlama Satış yönetimi sertifika programlarını tamamladı.

 

Hollanda ve Belçika’da bulunan Evolution Coaching ve Kenneth Blanchard Talent management and self Leadership training Türkiye merkezi (Lead Empowerment Motivation Performance Accrete)’de koçluk programını tamamlamıştır.)

 

Türkiye’nin satış konusunda en tecrübeli satış hocalarının, hocası olan Satış Aşk’tır kitabının yazarı ‘’Özkan Kaymak’tan bire bir, yüz yüze 100 saati aşan kişisel usta satış koçluğu eğitimi aldı ve birlikte eğitimler verdi. Ayrıca Situation Managament Systems (ABD) firmasının Türkiye temsilciliğinden kişisel satış koçluğu eğitimi aldı.

İş yaşamına sekiz-dokuz yaşlarında Otomotiv Sanayi sektöründe 1982’li  yıllarda  İstanbul  Taksim’de  köklü  esnafların içerisinde  satış elemanı olarak alaylı başladı.

 

Halen 2001 Yılında kendi kurduğu Home  Life  pazarlama  şirketini satış ekibiyle birlikte yönetmekte ve ardından 2011 yılında kurduğu  Erte Eğitim Danışmanlık firmasında da kurucu, Bununla birlikte Bursa Lempa Eğitim Danışmanlık firmasının kurucu  ortağıdır.

 

Ayrıca Arslan Elektronik Taahhüt ve Turizm  Mühendislik Aydınlatma İnşaat Ltd Şti’nin Türkiye Ekip Satış Direktörlüğünü yapmaktadır.

 

Konusunda uzman yerli, yabancı eğitmenlerden, koçlardan, akademisyenlerden, Yönetim, Liderlik, Satış, Pazarlama, Bireysel Gelişim, Dönüşüm, İletişim, İkna, Beden dili, üzerine eğitimler ve sertifikalar aldı.

 

Doğuş Oto VolkswagenAcarlar,Honda Köşkdere Işıl Otomotiv,Farmasi Türkiye,Bursa Yatsan-Tempure, Pekintaş A.Ş, Alltech Efor Grubu,Altın Emlak, Century21, Rainbow,Nurtekst Tekstil, Broche Medikal,UİB Bursa İhracatçılar birliği,Best Fm,Omsan lojistik,Akçelik Demirçelik A.Ş,Hilal Trans Lojistik, Doa software yazılım, Dekar İnşaat, Santeks tekstil,Lizeria Aydınlatma vs gibi pek çok kuruluşa satış eğitimleri vermiştir.

 

SecretTv’de ve Wice Tv’de satış yönetimi üzerine yayınlanmış röportajları ve videoları bulunmakla birlikte, 2014 yılında JCI Adaylık Komitesi Dünya Genç Liderler ve Girişimciler  Federasyonu kendisini  en başarılı on genç arasında aday göstermiştir.

 

İngilizce bilen Ercan Telci, otuz beş yılın üzerinde saha satış müşteri yönetimi,pazarlama, işletme tecrübesine sahiptir.

ÖDÜLLERİ

- 2013 yılı ocak ayında Abant Palace Bolu Hotelde gerçekleştirilen Filter Queen büyük rally satış zirvesinde Türkiye’nin en çok satış yapan bayisi ve satıcısı seçildi. Türkiye birinciliği ödülünü aldı.

 

- 2014 yılında JCI Adaylık Komitesi Dünya Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu kendisini en başarılı on genç arasında aday göstermiştir.

 

- 2015 yılı Mayıs ayında İzmit Üniversitesinde 9 üniversite 26 üniversite kulübünün ortaklaşa düzenlediği II.Büyük Marmara İnovasyon Zirvesinde; Yılın En iyi İnovatif Satış Koçu Olarak ve Bu Büyük Konferansta Konuşma Yaptı.

 

- 2015 Aralık ayında Trakya Üniversitesi Finans Topluluğu Rektörlük, Tüfit üyeler ve 600 üniversite öğrencisinin katılımı ile TÜRKİYE’NİN EN YENİLİKÇİ SATIŞ EĞİTMENİ ödülünü aldık.

 

- 2016 Ocak ayında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünce 1000 Kişinin katıldığı konferansta öğrencilerin ve Risk Topluluğu üyeleri tarafında Türkiye’nin En İyi Satıcısı Ve Motivasyon Konuşmacısı ödülünü Aldı.

 

- 2017 Kasım ayında Gelişim Üniversitesinde gerçekleşen ‘’SATIŞ ZİRVESİ’’Kongresinde  ve Üniversite ve Gelişim Liderler Klübü öğrencileri tarafından Yılın en Başarılı Satış Eğitmeni seçildi.

Erickson Coaching International

İstanbul Institute

Yıldız Teknik Üniversitesi İşbirliği

 

Platform Akademi

İstanbul Üniversitesi

Özkan Kaymak

Business Management WorldWide Consulting (U.S.A.)

Modul 1- ICF Creating High motivation

Modul 2- ICF Creative Solutions

Modul 3- ICF Coaching for High Performance

Liderlik, Pazarlama ve Etkin Yöneticilik Programı

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğiticinin Eğitimi Programı Tamamlandı

Satış ve Pazarlama Etkin Yönetimi Uzaktan Eğitim Programı Tamamlandı

 

Kişiye Özel Bireysel Satış Koçluğu(50 Saat)

 

Bireysel Koçluk Eğitimi

 

Konferans Verdiği Üniversiteler

Copyright © satisegitimiturkiye.com Telif Hakları Ercan Telci'ye Aittir.

Design by WEBINSA