Satış Eğitimi Türkiye | Eğitmen Ercan Telci |

logo 292x110
twitter icon 24x24 facebook icon 24x24 instagram icon 24x24 linkedin icon 24x24 youtube icon 24x24 google plus icon 24x24
iletişim 244x90 png

KURUCU

On üç yaşında genç girişimci oldu.. Küçük yaştan beri kapı, kapı dahil satmadığı hiçbir ürün kalmadı. 1992 -1993 yılları arasında on yedi yaşlarında iken Amerikan Union Insurance şirketinde hayat sigortası sattı.

 

Turizm ve İnşaat sektöründe Cevahirler A.Ş, Aksoylar Holdinge bağlı The Plaza Hotel, Riva Oteller zinciri, Richmont oteller zincirinde Ön büro, Satış, Pazarlama departmanların da görev aldı.

 

İki yıl kadar Merhum Hacı Ömer Sabancı’nın oğlu Mehmet Sabancı’nın kurmuş olduğu Etilerdeki aktif satış pazarlama şirketinin satış organizasyonunda, Satış yöneticisi olarak çalıştı.

 

Greens cafe restaurantı kurdu, işletti. Free Şhop Tekstil Genç giyim tekstil markasını  kurup dört yıl yöneticiliğini yaptı.

Sektörden Demo Dış Ticaret Ltd, İtalyan devi Polti, Alman firması Karcher, Senur Elektrikli motorlar A.Ş ‘Amerika’nın sağlık sistemi dev firması Filter Queen’

 nin bayi ve satış yöneticiliğini yaptı.

 

 Uzun süre Mir Grup Ltd. şirketinin Endüstriyel Arıtım Teknoloji Sistemlerinin distribütörlüğü ve satış yöneticliği görevini sürdürdü.

Halen 2001 Yılında kendi kurduğu Home Life pazarlama şirketini satış ekibiyle birlikte yönetmekte ve ardından 2011 yılında kurduğu Erte Eğitim Danışmanlık firmasında da kurucu görevi sürdürüp, saha satışı eğitimleri  vermektedir.

 

 Hali hazırda 2017’de  Arslan Elektronik Tahhüt ve Turizm Mühendislik Aydınlatma İnşaat Ltd Şti’nin yurt içi ekip  Satış yöneticiğini yapmaktadır.

 

Konusunda uzman yerli, yabancı eğitmenlerden, koçlardan, akademisyenlerden, Yönetim, Liderlik, Satış, Pazarlama, Bireysel Gelişim, Dönüşüm, İletişim, İkna, Beden dili, üzerine eğitimler ve sertifikalar aldı.

 

Doğuş Oto Acarlar A.Ş,Pekintaş A.Ş, Alltech Efor Grubu,Altın Emlak,Century21, Rainbow, Nurtekst Tekstil,Broche Medikal,UİB Bursa İhracatçılar birliği,Best Fm,Omsan lojistik,Akçelik Demirçelik A.Ş,Hilal Trans Lojistik,Doa software yazılım, Santeks tekstil,Lizeria Aydınlatma vs gibi pek çok kuruluşa satış eğitimleri vermiştir.

 

İstanbul Teknik,Yıldız Teknik,Selçuk Üniversitesi,Dumlupınar Üniversitesi,Düzce Üniversitesi gibi yaklaşık 30 Üniversitede konferans zirve konuşmacısı olmuştur.

 

SecretTv’de ve Wice Tv’de satış yönetimi üzerine yayınlanmış röportajları ve videoları bulunmakla birlikte, 2014 yılında JCI Adaylık Komitesi Dünya Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu kendisini en başarılı on genç arasında aday göstermiştir.

 

Bir yıldır üzerinde çalıştığı, yazdığı satış kitabını yakın zamanda tamamladıktan sonra çıkaracaktır. İngilizce bilen Ercan Telci, otuz beş yıla yakın satış yönetimi pazarlama işletme tecrübesine sahiptir.

 

On iki yıllık evli ve Esila adında beş yaşında  bir kız çocuğu babasıdır.

Satışın kodlarını çözmeyi başaran Sn Ercan Telci 2018 Şubat ayında Satış Kitabı çıkacaktır.

1974 İstanbul doğumlu olan Ercan Telci, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinde okudu.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi ‘’Liderlik Pazarlama ve Etkin Yöneticilik’’ eğitim programını tamamladı.

 

Kanada’da kurulmuş olan Uluslararası dünyanın en iyi koçluk okulu Erickson Coaching International programını III. Modülü tamamladı.

Platform Akademi ‘’Eğiticinin Eğitimi’’ programını ve İstanbul Üniversitesi uzaktan eğitim Stratejik Pazarlama Satış yönetimi sertifika programlarını tamamladı.

 

Türkiye’nin satış konusunda en tecrübeli satış hocalarının, hocası olan Satış Aşk’tır kitabının yazarı ‘’Özkan Kaymak’tan bire bir, yüz yüze 50 saati aşan kişisel usta satış koçluğu eğitimi aldı ve birlikte eğitimler verdi.

 

Ayrıca Situation Managament Systems (ABD) firmasının Türkiye temsilciliğinden kişisel satış koçluğu eğitimi aldı.

 

İş yaşamına sekiz-dokuz yaşlarında Otomotiv Sanayi sektöründe 1982’li yıllarda İstanbul Taksim’de köklü esnafların içerisinde satış elemanı olarak alaylı başladı.

- 2013 yılı ocak ayında Abant Palace Bolu Hotelde gerçekleştirilen Filter Queen büyük rally satış zirvesinde Türkiye’nin en çok satış yapan bayisi ve satıcısı seçildi. Türkiye birinciliği ödülünü aldı.

 

- 2014 yılında JCI Adaylık Komitesi Dünya Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu kendisini en başarılı on genç arasında aday göstermiştir.

 

- 2015 yılı Mayıs ayında İzmit Üniversitesinde 9 üniversite 26 üniversite kulübünün ortaklaşa düzenlediği II.Büyük Marmara İnovasyon Zirvesinde; Yılın En iyi İnovatif Satış Koçu Olarak ve Bu Büyük Konferansta Konuşma Yaptı.

 

- 2015 Aralık ayında Trakya Üniversitesi Finans Topluluğu Rektörlük, Tüfit üyeler ve 600 üniversite öğrencisinin katılımı ile TÜRKİYE’NİN EN YENİLİKÇİ SATIŞ EĞİTMENİ ödülünü aldık.

 

- 2016 Ocak ayında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörlüğünce 1000 Kişinin katıldığı konferansta öğrencilerin ve Risk Topluluğu üyeleri tarafında Türkiye’nin En İyi Satıcısı Ve Motivasyon Konuşmacısı ödülünü Aldı.

 

- 2017 Ekim ayında Gelişim Üniversitesinde gerçekleşen ‘’SATIŞ ZİRVESİ’’Kongresinde  ve Üniversite ve Gelişim Liderler Klübü öğrencileri tarafından Yılın en Başarılı Satış Eğitmeni seçildi.

ÖDÜLLERİ

Erickson Coaching International

İstanbul Institute

Yıldız Teknik Üniversitesi İşbirliği

 

Platform Akademi

İstanbul Üniversitesi

Özkan Kaymak

Business Management WorldWide Consulting (U.S.A.)

Modul 1- ICF Creating High motivation

Modul 2- ICF Creative Solutions

Modul 3- ICF Coaching for High Performance

Liderlik, Pazarlama ve Etkin Yöneticilik Programı

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Eğiticinin Eğitimi Programı Tamamlandı

Satış ve Pazarlama Etkin Yönetimi Uzaktan Eğitim Programı Tamamlandı

 

Kişiye Özel Bireysel Satış Koçluğu(50 Saat)

 

Bireysel Koçluk Eğitimi

 

Konferans Verdiği Üniversiteler

Copyright © satisegitimiturkiye.com Telif Hakları Ercan Telci'ye Aittir.

Design by WEBINSA